Dzieło Pomocy św. Ojca Pio 20 lat
PRZEKAŻ 1,5% POMAGAM
Dzieło Pomocy - Facebook Facebook Dzieło Pomocy - Instagram Instagram Dzieło Pomocy - Linkedin Linkedin

Zaproszenie na wykład otwarty pt. Wartości i Model programu „Najpierw Mieszkanie”

Mamy przyjemność zaprosić na wykład otwierający szkolenie pt. Wartości i model „Najpierw mieszkanie” organizowany we współpracy z Fundacją Najpierw Mieszkanie.

Warsztat poprowadzą Juha Kahila, główny koordynator Fińskiej Sieci Rozwoju “Najpierw mieszkanie” prowadzonej przez Fundację Y-Saatio oraz Juha Soivio, koordynator w Fińskiej Sieci na rzecz Rozwoju “Najpierw mieszkanie” Fundacji Y-Saatio. Transmisja na żywo wykładu otwierającego szkolenie rozpocznie się około godz. 12.15 na profilu FB Fundacji Najpierw Mieszkanie Polska. Wykład będzie tłumaczony symultanicznie na język polski.

Wykład jest częścią pogłębionego szkolenia o wartościach i modelu Najpierw Mieszkanie obejmującego pracę w grupach, studia przypadku i dyskusję uczestników z prowadzącymi. Szkolenie obejmuje dwie sesje online i jedną na żywo. Ze względu na pogłębiony i praktyczny charakter szkolenia grono uczestników jest niewielkie i już zamknięte. Wykłady otwierające są dostępne dla każdego. Następna otwarta transmisja online zaplanowana jest na 25 listopada 2021 r.

Wydarzenie jest organizowane przez Fundację Y-Saatio we współpracy z Fundacją Najpierw Mieszkanie Polska oraz Dzieło Pomocy św. Ojca Pio.

Skip to content