Dzieło Pomocy św. Ojca Pio 20 lat
PRZEKAŻ 1,5% POMAGAM
Dzieło Pomocy - Facebook Facebook Dzieło Pomocy - Instagram Instagram Dzieło Pomocy - Linkedin Linkedin

Wspomóż osoby bezdomne w letnie dni

Za nami kolejny upalny tydzień… Choć temperatury na zewnątrz każdemu z nas dają się we znaki, to najmocniej doskwierają osobom bezdomnym. Wspólnie możemy im pomóc – prosimy, wesprzyj letnią zbiórkę na rzecz najuboższych!

Długie godziny spędzone na słońcu dla nikogo nie są komfortowe. Dla osób bezdomnych taki scenariusz to niestety codzienność! Właśnie dlatego podopieczni Dzieła latem szczególnie chętnie korzystają z Dziełowej łaźni – dziennie odwiedza ją nawet do 45 osób! Najubożsi mogą tam wziąć orzeźwiający prysznic, a także skorzystać z kosmetyków, które pozwalają im zachować higienę w trudnej, ulicznej codzienności. Jednak kąpiel to nie wszystko!

Aby poczuć się dobrze, po kąpieli trzeba założyć… świeże ubranie. W Dziele osoby bezdomne mają możliwość zaopatrzenia się w odzież. Jest jednak jedna rzecz, która w gorące dni znika z półek Dziełowej garderoby w mgnieniu oka. To BIELIZNA – z tego powodu prosimy Cię o pomoc!

Na Facebooku uruchomiliśmy specjalną zbiórkę na zakup bielizny dla osób korzystających ze wsparcia Dzieła – jest ona dostępna TUTAJ.

Zakup bielizny dla osób bezdomnych można wspomóc także tradycyjnym przelewem wykonanym na numer konta Dzieła: 74 1240 2294 1111 0010 1273 0039 (z dopiskiem „Bielizna dla osób bezdomnych”).

Już dziś dziękujemy za wsparcie – wspólnie możemy uczynić lato bardziej komfortowym dla osób bezdomnych!

Skip to content