Dzieło Pomocy św. Ojca Pio 20 lat
PRZEKAŻ 1,5% POMAGAM
Dzieło Pomocy - Facebook Facebook Dzieło Pomocy - Instagram Instagram Dzieło Pomocy - Linkedin Linkedin

Pomóż osobom bezdomnym w trakcie Orszaku Trzech Króli!

20 tysięcy królów w jednym miejscu? Będzie można to zobaczyć już 6 stycznia!

W tym dniu ulicami Krakowa przejdzie tradycyjny Orszak Trzech Króli. Będziemy w nim także my! Jak co roku w trakcie Orszaku kwestować będziemy na rzecz osób bezdomnych.

Z myślą o osobach, które nie mogą być w tym dniu razem z nami, uruchomiliśmy specjalną orszakową zbiórkę online! Gorąco zachęcamy do jej wsparcia – zebrane środki zostaną przeznaczone na wyjątkowy mieszkaniowy cel!

: Pomóż osobom bezdomnym w trakcie Orszaku Trzech Króli!

Na co zostaną przeznaczone środki zebrane podczas kwesty?

Całość zebranych pieniędzy wesprze prowadzone przez Dzieło mieszkania dla osób bezdomnych.

Dziełowe mieszkania to miejsca, w których osoby bezdomne z pomocą specjalistów uczą się na nowo funkcjonowania we własnych czterech ścianach – właściwego wykonywania obowiązków domowych, zarządzania finansami…ale nie tylko! Dach nad głową pozwala im ponownie odnaleźć swoją rolę w społeczeństwie, które niejednokrotnie odsunęło się od nich, gdy stracili mieszkanie.

Dzieło prowadzi obecnie 13 takich mieszkań. Zamieszkują w nich między innymi rodziny i samotni rodzice z dziećmi. Skala potrzeb jest ogromna, dlatego Dzieło wciąż rozwija program. Mamy nadzieję, że dzięki Waszemu wsparciu będziemy mogli w 2023 roku spełnić marzenie o domu kolejnych osób!

Jak można pomóc?

1. Dołącz do zbiórki na profilu na Facebooku (zbiórka potrwa od 5 do 7 stycznia): https://tiny.pl/wjg6g

2. Zrób przelew tradycyjny: 74 1240 2294 1111 0010 1273 0039 (Bank Pekao SA), tytułując go: Darowizna – Orszak Trzech Króli

3. Lub wpłać datek za pomocą płatności DOTPAY.

Bardzo dziękujemy!

Skip to content