Dzieło Pomocy św. Ojca Pio
PRZEKAŻ 1,5% PODATKU POMAGAM
Dzieło Pomocy - Facebook Facebook Dzieło Pomocy - Instagram Instagram Dzieło Pomocy - Linkedin Linkedin

Pomóż osobom bezdomnym w trakcie Orszaku Trzech Króli!

20 tysięcy królów w jednym miejscu? Będzie można to zobaczyć już 6 stycznia!

W tym dniu ulicami Krakowa przejdzie tradycyjny Orszak Trzech Króli. Będziemy w nim także my! Jak co roku w trakcie Orszaku kwestować będziemy na rzecz osób bezdomnych.

Z myślą o osobach, które nie mogą być w tym dniu razem z nami, uruchomiliśmy specjalną orszakową zbiórkę online! Gorąco zachęcamy do jej wsparcia – zebrane środki zostaną przeznaczone na wyjątkowy mieszkaniowy cel!

Na co zostaną przeznaczone środki zebrane podczas kwesty?

Całość zebranych pieniędzy wesprze prowadzone przez Dzieło mieszkania dla osób bezdomnych.

Dziełowe mieszkania to miejsca, w których osoby bezdomne z pomocą specjalistów uczą się na nowo funkcjonowania we własnych czterech ścianach – właściwego wykonywania obowiązków domowych, zarządzania finansami…ale nie tylko! Dach nad głową pozwala im ponownie odnaleźć swoją rolę w społeczeństwie, które niejednokrotnie odsunęło się od nich, gdy stracili mieszkanie.

Dzieło prowadzi obecnie 13 takich mieszkań. Zamieszkują w nich między innymi rodziny i samotni rodzice z dziećmi. Skala potrzeb jest ogromna, dlatego Dzieło wciąż rozwija program. Mamy nadzieję, że dzięki Waszemu wsparciu będziemy mogli w 2023 roku spełnić marzenie o domu kolejnych osób!

Jak można pomóc?

1. Dołącz do zbiórki na profilu na Facebooku (zbiórka potrwa od 5 do 7 stycznia): https://tiny.pl/wjg6g

2. Zrób przelew tradycyjny: 74 1240 2294 1111 0010 1273 0039 (Bank Pekao SA), tytułując go: Darowizna – Orszak Trzech Króli

3. Lub wpłać datek za pomocą płatności DOTPAY.

Bardzo dziękujemy!

Skip to content