Dzieło Pomocy św. Ojca Pio 20 lat
POMAGAM
Dzieło Pomocy - Facebook Facebook Dzieło Pomocy - Instagram Instagram Dzieło Pomocy - Linkedin Linkedin

Orszak Trzech Króli już za nami!

Głośny, radosny…i rekordowy!

6 stycznia już po raz  dziesiąty przeszliśmy w krakowskim Orszaku Trzech Króli, aby kwestować na rzecz osób bezdomnych. Wynik zbiórki przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania! Łącznie udało nam się zebrać 80 263,04 złotych oraz 224,94 euro. To najwyższy wynik z dotychczasowych kwest Dzieła podczas Orszaku Trzech Króli!

Zebranie takiej sumy było możliwe dzięki zaangażowaniu ponad 100 wolontariuszy i wielkiej otwartości ludzi, których spotykaliśmy na orszakowych trasach. W tym roku nie były to tylko ulice Krakowa – gościliśmy także w Orszakach w Wieliczce i Kłaju. Co więcej, spotkać było nas można również przed kilkunastoma parafiami w centrum Krakowa. Ci, którzy nie mogli być z nami w tym dniu, mieli możliwość uczestniczenia w Orszaku wirtualnie – za pośrednictwem transmisji na Facebooku, a także dokładając się do naszej „wirtualnej puszki”.

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do sukcesu tegorocznej zbiórki, serdecznie dziękujemy! Cała zebrana kwota zostanie przeznaczona na prowadzone przez Dzieło mieszkania dla osób bezdomnych.

Więcej o pomocy mieszkaniowej świadczonej przez Dzieło możecie poczytać TUTAJ.

Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z Orszaku – zachęcamy do obejrzenia!

Skip to content