27/05/2026
26 805 zł – tyle udało się zebrać na pomoc lekową dla osób doświadczających bezdomności w ramach prowadzonej przez Dzieło zbiórki! Dzięki wsparciu Darczyńców będziemy mogli sfinansować ponad 2 miesiące pomocy lekowej dla najuboższych!
Trudne warunki życia osób bezdomnych sprawiają, że ich stan zdrowia się pogarsza. Nadciśnienie, cukrzyca, astma, urazy nóg, a także problemy ze zdrowiem psychicznym – to tylko niektóre ze schorzeń, na które cierpią. Na szczęście dzięki wsparciu Darczyńców będziemy mogli zadbać o ich zdrowie! Zakończyliśmy właśnie zbiórkę na leki dla osób doświadczających bezdomności. W jej trakcie zebraliśmy:
- 24 450 zł – przez portal zrzutka.pl;
- 2 355 zł – dzięki przelewom na konto.
Łącznie to prawie 27 tysięcy złotych – ta kwota pozwoli nam na realizację recept przepisywanych podopiecznym Dzieła przez najbliższe 2,5 miesiąca.
W imieniu osób doświadczających bezdomności serdecznie DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy wsparli zrzutkę! Leki to najuboższych szansa na normalne funkcjonowanie (bez bólu), podjęcie pracy i utrzymanie zdrowia w dobrej kondycji.
