Dzieło Pomocy św. Ojca Pio 20 lat
POMAGAM
Dzieło Pomocy - Facebook Facebook Dzieło Pomocy - Instagram Instagram Dzieło Pomocy - Linkedin Linkedin

Dziękujemy za 17 lat!

Wrzesień powoli dobiega końca, więc raz jeszcze wracamy pamięcią do minionego tygodnia, w którym świętowaliśmy 17 lat istnienia Dzieła! To był dla nas ważny i wyjątkowy czas, w którym nie zabrakło podsumowań i wdzięczności za DOBRO, które wydarza się w tym miejscu już tyle lat.

A jeśli o podsumowaniach mowa to z radością ogłaszamy, że w ramach urodzinowej zbiórki udało nam się zebrać łącznie 2 966 zł! Kwota ta pozwoli nam na zakup 175 opakowań kawy, którą przez kolejnych 7 tygodni będziemy wydawać osobom doświadczającym bezdomności podczas porannych dyżurów. Z całego serca dziękujemy za Wasze zaangażowanie i hojność! To z Waszą pomocą, Drodzy Przyjaciele, może dokonywać się DOBRO w życiu osób doświadczających bezdomności! 

Urodzinowy tydzień zakończyliśmy jeszcze jednym ważnym momentem – spotkaniem z Przyjaciółmi i Darczyńcami Dzieła podczas niedzielnego dnia otwartego w Centrum Pomocy przy ul. Loretańskiej. Była to dla nas okazja do oprowadzenia po przestrzeniach Dzieła oraz opowiedzenia o tym, w jaki sposób niesiemy pomoc osobom doświadczającym bezdomności.

Dziękujemy, że włączyliście się w ten urodzinowy czas, dzieląc się z nami dobrym słowem na kolejne lata czy wspierając finansowo to, co wydarza się w Dziele!

Skip to content