Włącz firmę!

Czy Twoja firma może nam pomóc? Naturalnie, że tak! Odpowiedzialność społeczna to część filozofii współczesnego biznesu. Dlaczego warto realizować ją z Dziełem Pomocy św. Ojca Pio?

  • Jesteśmy jedyną tego typu jednostką w Małopolsce.
  • Pomagamy skutecznie - przerywamy zaklęty krąg uzależnienia od pomocy.
  • Pomoc świadczona jest przez profesjonalne poradnie, a ich działanie jest skoordynowane i indywidualnie planowane krok po kroku, aby osiągnąć cel: usamodzielnienie, pracę i dach nad głową.
  • Nie zapominamy o podstawowych potrzebach, takich jak możliwość skorzystania z jadłodajni, łaźni i pralni. To nie tylko podstawy higieny i zdrowia, ale również warunek godnego życia pośród innych ludzi i wyjścia z marginesu funkcjonowania społecznego.
  • Dzięki programowi mieszkań nadzorowanych możemy towarzyszyć i udzielać niezbędnej pomocy aż do samego końca wychodzenia z bezdomności.

Jak możesz nam pomóc?

  • Potrzebujemy pieniędzy na ciągłą działalność i projekty rozwojowe. W szczególności – wsparcia przy remontach mieszkań wspieranych oraz uruchomieniu domu i gospodarstwa w Glichowie. Jesteśmy też wdzięczni za dary rzeczowe. Aktualnie potrzebujemy pomocy rzeczowej w remontach.
  • Zatrudnienie dla naszych podopiecznych. Nie musisz wydawać dodatkowych pieniędzy żeby dać komuś szansę na normalność. Poszukujemy pracodawców. Oferta godnej pracy i życzliwy szef to często jedyna rzecz, której brakuje osobie wychodzącej z bezdomności.
  • Wolontariat pracowniczy w Dziele Pomocy św. Ojca Pio może być łączeniem przyjemnego z bardzo pożytecznym. Realna pomoc potrzebującym w ramach integracji zespołu? Dlaczego Nie!

Włącz kolegów z pracy!

Wspólna praca charytatywna integruje mocniej niż myślisz i pozwala poczuć dumę z pomagania innym. Chcesz pomóc? Świetnie się składa! Włącz swoich znajomych z pracy, czekamy na Waszą pomoc!
Nie trzeba wiele – pomaga każdy drobiazg i gest, możecie ofiarować swój czas i zaangażowanie, a także wesprzeć nas materialnie.

do góry

Aktualności

Pomocne zakupy

Jak pomóc osobom bezdomnym, nie wydając przy tym ani złotówki? To proste! Dzięki serwisom FaniMani.pl oraz Idea Fair Play wakacyjne zakupy są nie tylko wygodne, ale też wspierają najbardziej potrzebujących.

Czytaj więcej »