Czy możesz o nas opowiedzieć innym?

Aby lepiej pomagać większej ilości ludzi, musimy sprawić, by więcej osób o nas wiedziało. Niektórzy wolontariusze pracują na rzecz Dzieła promując naszą działalność wśród swoich znajomych, w szkołach, w pracy. Są naszymi Ambasadorami.

To prostsze niż myślisz! Będziemy Cię wspierać tak, jak Ty wspierasz nas.

Martwisz się o czas? Niepotrzebnie. Poziom zaangażowania zależy wyłącznie od Ciebie. Możesz zacząć od tego, by po prostu mówić o nas znajomym. Wiele osób, które jeszcze niedawno o nas nie wiedziały, dziś pomagają nam na wiele sposobów.

Zacznij od prostych rzeczy – pomóż nam dotrzeć do innych. Zapytaj w okolicznych sklepach i firmach, czy możesz zostawić ulotki informacyjne, znajdź miejsca na plakat lub poproś o umieszczenie bannera informacyjnego w internecie.

Prześlemy niezbędne informacje i materiały, wystarczy, że napiszesz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Co możesz zrobić?

  • opowiedzieć znajomym i rodzinie o tym, co robimy i jak można nam pomóc;
  • uczestniczyć w wydarzeniach promujących Dzieło Pomocy;
  • zaangażować się w promocję w mediach społecznościowych;
  • pomagać fundriserom, znajdując firmy i osoby gotowe finansować działanie naszego centrum pomocy;
  • inspirować nowe działania promocyjne;

Masz inny pomysł na podzielenia się informacją o Dziele? Napisz lub zadzwoń do nas, chętnie pomożemy zrealizować te działania.

Aktualności

Pomocne zakupy

Jak pomóc osobom bezdomnym, nie wydając przy tym ani złotówki? To proste! Dzięki serwisom FaniMani.pl oraz Idea Fair Play wakacyjne zakupy są nie tylko wygodne, ale też wspierają najbardziej potrzebujących.

Czytaj więcej »