Czy możesz o nas opowiedzieć innym?

Aby lepiej pomagać większej ilości ludzi, musimy sprawić, by więcej osób o nas wiedziało. Niektórzy wolontariusze pracują na rzecz Dzieła promując naszą działalność wśród swoich znajomych, w szkołach, w pracy. Są naszymi Ambasadorami.

To prostsze niż myślisz! Będziemy Cię wspierać tak, jak Ty wspierasz nas.

Martwisz się o czas? Niepotrzebnie. Poziom zaangażowania zależy wyłącznie od Ciebie. Możesz zacząć od tego, by po prostu mówić o nas znajomym. Wiele osób, które jeszcze niedawno o nas nie wiedziały, dziś pomagają nam na wiele sposobów.

Zacznij od prostych rzeczy – pomóż nam dotrzeć do innych. Zapytaj w okolicznych sklepach i firmach, czy możesz zostawić ulotki informacyjne, znajdź miejsca na plakat lub poproś o umieszczenie bannera informacyjnego w internecie.

Prześlemy niezbędne informacje i materiały, wystarczy, że napiszesz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Co możesz zrobić?

  • opowiedzieć znajomym i rodzinie o tym, co robimy i jak można nam pomóc;
  • uczestniczyć w wydarzeniach promujących Dzieło Pomocy;
  • zaangażować się w promocję w mediach społecznościowych;
  • pomagać fundriserom, znajdując firmy i osoby gotowe finansować działanie naszego centrum pomocy;
  • inspirować nowe działania promocyjne;

Masz inny pomysł na podzielenia się informacją o Dziele? Napisz lub zadzwoń do nas, chętnie pomożemy zrealizować te działania.

Aktualności

Prowadzeni przez Ojca Pio

Bieżący rok, a szczególnie najbliższy weekend, to wyjątkowy czas dla wszystkich czcicieli Ojca Pio, w tym osób bezdomnych. 20 września będziemy obchodzić jubileusz stulecia stygmatyzacji, zaś 23 września przypada pięćdziesiąta rocznica śmierci świętego Kapucyna.

Czytaj więcej »