Wakacje? Pozostańmy w kontakcie

Wakacje? Pozostańmy w kontakcie

Lato to czas urlopów, podróży, odpoczynku. Ale w Dziele Pomocy św. Ojca Pio służymy osobom bezdomnym bez przerwy przez cały rok! Dlatego przypominamy, jak być z nami w stałym kontakcie, także na wakacjach.

Konto na portalu Facebook

Na Facebooku nie mamy wakacji! Bo dzięki niemu każdego tygodnia docieramy z dobrymi wieściami do kilkunastu tysięcy użytkowników. Zdjęcia, relacje, wydarzenia – wystarczy polubić i obserwować nasz profil, by być na bieżąco. Polecamy się waszym „lajkom”, komentarzom i udostępnieniom.

 

Profil na Twitterze

Tu trzeba być konkretnym, bo niełatwo w kilkuset znakach opowiedzieć, jak pomagamy osobom bez domu. Na Twitterze udostępniamy informacje nie tylko z Dzieła Pomocy, ale też z innych organizacji chrześcijańskich i charytatywnych z Krakowa, Polski i ze świata – bo dobrem trzeba się dzielić!

Filmy na YouTube

Jak powstają dziełowej produkcji figurki Ojca Pio? Jak kolęduje świetlica? Czego na Boże Narodzenie życzą osoby bez domu? Na te i wiele innych pytań odpowiedź można znaleźć na Dziełowym kanale. Nie tworzymy pełnometrażowych filmów ani profesjonalnych produkcji. Ufamy jednak, że nasze filmiki ukazują to, co wypełnia codzienność Dzieła. Żeby nie przegapić żadnego video, wystarczy subskrybować nasz kanał na YouTube i często go odwiedzać.

Newsletter e-mail

Wiadomości z Dzieła z dostawą do domu? To proste. Wystarczy subskrybować nasz newsletter. Raz w miesiącu otrzymasz od nas e-maila, a w nim informacje z życia Dzieła, aktualności i zapowiedzi zbliżających się wydarzeń. Uzupełnij formularz i kliknij w link aktywujący, który zostanie wysłany na Twój adres. Bądź na bieżąco!

 

Strona WWW

Nie możemy obiecać, że lato będzie upalne. Nie wiemy, kto wygra mistrzostwa świata w piłce nożnej. Pewne jest natomiast, że w każdy letni piątek na stronie internetowej Dzieła Pomocy będą publikowane nowe artykuły. Mamy nadzieję, że adres www.dzielopomocy.pl jest w waszych ulubionych zakładkach!

 

Dzieło Pomocy św. Ojca Pio

KRS 0000217272
Nr konta Bank Pekao SA: 74 1240 2294 1111 0010 1273 0039
Nr konta dla przelewów z zagranicy Bank BGŻ BNP Paribas:
PL 46 1600 1013 1844 8878 7000 0001 • SWIFT/BIC: PPABPLPK
tel.: +48 12 433 51 70 • e-mail: pomoc@dzielopomocy.pl