Ukazał się kolejny, dziesiąty numer Biuletynu Informacyjnego Dzieła Pomocy św. Ojca Pio. W nim między innymi świadectwo pana Radka, felieton "Uśmiech proszę" oraz najświeższe wiadomości z życia Dzieła. Zapraszamy do lektury.

 

 

Trudno o piękniejszy czas roku: początek wiosny – natura w oczach budzi się do życia. Każdy dzień niesie nowe „odkrycia” – świat nagle pięknieje dookoła i pojawia się tyle nowych możliwości…

Od września przeżywamy taką wiosnę w Dziele Pomocy – gdy po dwóch latach budowy otwarliśmy nowy, drugi budynek Centrum. W sercu Krakowa wyrosło miejsce, które sprawiło, że wszyscy dosłownie „rozkwitli”: zarówno ci, którzy pomagają – bo tyle dobrego można teraz zrobić, jak i przychodzący po pomoc: gdy wychodzą z łaźni, gdy ubiorą czyste, wyprane rzeczy bądź dostaną nową odzież – pięknieją, są niby ci sami, ale odmienieni nie do poznania. Wiosna przywraca przygnębionym chęć do życia – wiosna, która trwa u nas nieprzerwanie od miesięcy, czyni to samo… cud natury, cud ludzkiej, Waszej życzliwości… bo przecież bez Was nic by się nie wydarzyło, nie wydarzało każdego dnia! Dziękujemy Wam i zapraszamy do lektury biuletynu, który przybliży nieco ten cud solidarności z najbiedniejszymi, jakim jest Centrum Dzieła Pomocy św. Ojca Pio - od tych słów ojca Henryka Cisowskiego rozpoczyna się bieżący numer biuletynu Dzieła. 

 

Zapraszamy do lektury w wersji elektronicznej

 

Zainteresowanych otrzymaniem biuletynu drogą pocztową prosimy o przesłanie danych i ilości egzemplarzy na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Aktualności

Zostań naszym wolontariuszem!

Razem z nami możesz zaangażować się i „dać siebie" osobom, które kroczą na drodze powrotu do domu. Dołącz do wolontariuszy Dzieła Pomocy i wspieraj osoby bezdomne.

Czytaj więcej »