...i żelazne zasady w Centrum Pomocy im. o. Pio - to tytuł artykułu, który ukazał się w poniedziałek, 24 marca 2014, w Gazecie Krakowskiej. O tym jak wygląda życie w Centrum opowiadają podopieczni - zapraszamy do lektury.

Fragment artykułu:

"Pani Ania ma dziś - tak sobie żartuje - randkę z prysznicem. Z łaźni korzysta dwa razy w tygodniu: we wtorki i w piątki. Na miejscu są kosmetyki, można się wypachnić, poperfumować. A po kąpieli skorzystać z garderoby i wymienić ubrania na nowe (kurtka, buty dwa razy w roku, spodnie, koszulki raz w miesiącu, bielizna co dwa tygodnie, pracownicy wpisują do komputera nazwisko i sprawdzają, kto, kiedy ostatnio coś brał). - Jest też pralnia - mówi pani Anna. - Wkładam brudne ciuchy, a wyjmuję już suche, cieplutkie, pachnące. - No i chodzę do lekarzy, do ginekologa, internisty. A tutaj są naprawdę bardzo dobrzy."

Zapraszamy do przeczytania w całości artykułu pani Katarzyny Janiszewskiej

 

 

 

Aktualności

Czuwajmy razem z Ojcem Pio

W czasie XVI Czuwania z Ojcem Pio w krakowskich Łagiewnikach chcemy być z czcicielami naszego patrona, by podziękować im za modlitwy i ofiary, którymi wspierają nas przez cały rok.

Czytaj więcej »