Centrum Dzieła Pomocy św. Ojca Pio przy ulicy Smoleńsk w Krakowie, od września 2013 roku służy osobom potrzebującym. Zapraszamy do wysłuchania materiału audio zrealizowanego w murach nowo otwartego Centrum.

Fragment wypowiedzi:

Umyć się, wyprać i ubrać się to był nasz podstawowy cel. Naszym marzeniem było to, żeby to miejsce było trampoliną do czegoś więcej, początkiem czegoś więcej i to się dzieje samo. Zauważam to po kilku miesiącach, że osoby, które przychodzą tu regularnie zaczęły darzyć nas zaufaniem... wiele osób podchodzi i prosi o to by zamienić słówko, porozmawiać, opowiedzieć swoją historię, co dla nas jest ogromnym komplementem - Anna Drewniak, koordynator pracy łaźni, pralni i garderoby w Centrum przy ulicy Smoleńsk.

Zapraszamy do wysłuchania audycji w całości:

Unable to embed Rapid1Pixelout audio player. Please double check that:  1)You have the latest version of Adobe Flash Player.  2)This web page does not have any fatal Javascript errors.  3)The audio-player.js file of Rapid1Pixelout has been included.

Audycja powstała we współpracy z portalem kapucyni.pl

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Centrum

Aktualności

Zostań naszym wolontariuszem!

Razem z nami możesz zaangażować się i „dać siebie" osobom, które kroczą na drodze powrotu do domu. Dołącz do wolontariuszy Dzieła Pomocy i wspieraj osoby bezdomne.

Czytaj więcej »