Jak pomóc osobom bezdomnym, nie wydając przy tym ani złotówki? To proste! Dzięki serwisom FaniMani.pl oraz Idea Fair Play wakacyjne zakupy są nie tylko wygodne, ale też wspierają najbardziej potrzebujących.

 Zrób zakupy online i pomóż najuboższym

Coraz więcej sklepów umożliwia swoim klientom zakupy za pośrednictwem internetu. To łatwe, wygodne, a przede wszystkim dobre rozwiązanie, dzięki któremu można wspomóc wybraną organizację pomocową, nie wydając przy tym żadnej dodatkowej kwoty. Takie rozwiązanie daje serwis FaniMani.pl.

Aby wspomóc w ten sposób podopiecznych Dzieła Pomocy św. Ojca Pio wystarczy zalogować się na stronie FaniMani.pl, wybrać Dzieło Pomocy św. Ojca Pio spośród zarejestrowanych organizacji charytatywnych, a następnie wybrać z listy sklepów ten, w którym chcesz zrobić zakupy. Pewien procent od każdej wydanej na zakupy kwoty trafi na konto Dzieła Pomocy.

Możesz także za darmo podarować Dziełu złotówkę, instalując w swojej przeglądarce wtyczkę - przypominajkę. Dzięki niej wszystkie sklepy internetowe współpracujące z FaniMani zostaną oznaczone specjalnym logiem. Wchodząc  na stronę takiego sklepu, przypominajka powiadomi Cię o możliwości wsparcia Dzieła Pomocy.


Pomóż osobom bez domu, kupując ubezpieczenie

Wakacje, to oczywiście urlopy, wyjazdy zagraniczne, przejażdżki samochodowe po okolicy, aktywny wypoczynek, a także remonty mieszkań… Wszystko brzmi świetnie, ale jednak zawsze… warto się ubezpieczyć. Ofert na rynku jest wiele, tak jak wiele jest portali, które pomagają wybrać tę najlepszą. Jest jednak taki portal, który oprócz pomocy w wyborze ubezpieczenia, wspomoże działalność Dzieła Pomocy św. Ojca Pio. To portal Ideafairplay.pl.

- Wierzymy, że inicjatywy społeczne budują świat. Równowaga życiowa pozwoliła nam stworzyć miejsce w sieci (…), gdzie bezkosztowy model relacji pomiędzy organizacjami i użytkownikami IDEI owocuje obopólnymi korzyściami. Tak po prostu dostarczamy i segregujemy ubezpieczenia ludziom, którzy wskazują organizacje non-profit, jakie my finansujemy połową zysków ze sprzedaży ubezpieczeń – mówi Łukasz Kopeć założyciel www.ideafairplay.pl. Wierzymy, że wśród wybierających ubezpieczenie znajdą się osoby, które zechcą wesprzeć osoby bezdomne z Dzieła Pomocy św. Ojca Pio.

A my życzymy udanych zakupów i bezpiecznych wakacji!

Aktualności

Zostań naszym wolontariuszem!

Razem z nami możesz zaangażować się i „dać siebie" osobom, które kroczą na drodze powrotu do domu. Dołącz do wolontariuszy Dzieła Pomocy i wspieraj osoby bezdomne.

Czytaj więcej »