Lato to czas urlopów, podróży, odpoczynku. Ale w Dziele Pomocy św. Ojca Pio służymy osobom bezdomnym bez przerwy przez cały rok! Dlatego przypominamy, jak być z nami w stałym kontakcie, także na wakacjach.

Konto na portalu Facebook

Na Facebooku nie mamy wakacji! Bo dzięki niemu każdego tygodnia docieramy z dobrymi wieściami do kilkunastu tysięcy użytkowników. Zdjęcia, relacje, wydarzenia – wystarczy polubić i obserwować nasz profil, by być na bieżąco. Polecamy się waszym „lajkom”, komentarzom i udostępnieniom.

 

 

Profil na Twitterze

Tu trzeba być konkretnym, bo niełatwo w kilkuset znakach opowiedzieć, jak pomagamy osobom bez domu. Na Twitterze udostępniamy informacje nie tylko z Dzieła Pomocy, ale też z innych organizacji chrześcijańskich i charytatywnych z Krakowa, Polski i ze świata – bo dobrem trzeba się dzielić!

 klik

Filmy na YouTube

Jak powstają figurki Ojca Pio? Jak śpiewa świetlica? Czego na Boże Narodzenie życzą osoby bez domu? Na te i wiele innych pytań odpowiedź można znaleźć na Dziełowym kanale. Nie tworzymy pełnometrażowych filmów ani profesjonalnych produkcji. Ufamy jednak, że nasze filmiki ukazują to, co wypełnia codzienność Dzieła. Żeby nie przegapić żadnego video, wystarczy subskrybować nasz kanał na YouTube i często go odwiedzać.

 klik

Newsletter e-mail

Wiadomości z Dzieła z dostawą do domu? To proste. Wystarczy subskrybować nasz newsletter. Raz w miesiącu otrzymasz od nas e-maila, a w nim informacje z życia Dzieła, aktualności i zapowiedzi zbliżających się wydarzeń. Uzupełnij formularz i kliknij w link aktywujący, który zostanie wysłany na Twój adres. Bądź na bieżąco!

 

Strona WWW

Nie możemy obiecać, że lato będzie upalne. Nie wiemy, kto wygra mistrzostwa świata w piłce nożnej. Pewne jest natomiast, że w każdy letni piątek na stronie internetowej Dzieła Pomocy będą publikowane nowe artykuły. Mamy nadzieję, że adres www.dzielopomocy.pl jest w waszych ulubionych zakładkach!

  

Aktualności

Prowadzeni przez Ojca Pio

Bieżący rok, a szczególnie najbliższy weekend, to wyjątkowy czas dla wszystkich czcicieli Ojca Pio, w tym osób bezdomnych. 20 września będziemy obchodzić jubileusz stulecia stygmatyzacji, zaś 23 września przypada pięćdziesiąta rocznica śmierci świętego Kapucyna.

Czytaj więcej »