Zostały tylko 3 dni, by dokonać rozliczenia podatkowego za 2017 rok.

Jeśli jeszcze nie wypełniłeś swojego PITu, skorzystaj z naszych narzędzi, by w łatwy sposób rozliczyć swoje podatki a przy tym pomóc osobom bezdomnym.

Jak łatwo wypełnić swój PIT?
Przygotowaliśmy kilka opcji, które w łatwy i bezpieczny sposób pomogą Ci się rozliczyć

→ POBIERZ BEZPŁATNY PROGRAM

Korzystając z bezpłatnego programu do rozliczeń podatkowych PITy2017 Przedsiębiorstwa Informatycznego IPS, pamiętaj, by w odpowiedniej rubryce wpisać KRS 0000217272 lub wybrać Dzieło Pomocy św. Ojca Pio z rozwiniętej listy organizacji.

→ POBIERZ FORMULARZE PIT

Przygotowaliśmy w wersji do druku również formularze PIT w formacie pdf. Wystarczy je pobrać, wydrukować i uzupełnić swoimi danymi. Dane Dzieła Pomocy św. Ojca Pio już są wpisane.

→ FORMULARZ PIT-OP DLA EMERYTÓW I RENCISTÓW

Emeryci i Renciści mogą w bardzo łatwy sposób przekazać 1% podatku na rzecz Dzieła Pomocy św. Ojca Pio. W tym celu należy wypełnić oświadczenie PIT-OP!

Ile wynoszą darowizny z 1% podatku?

1% podatku od pojedynczego Darczyńcy wynosi średnio 20-30 zł. W 2017 r. takie kwoty dały w sumie… 1 211 426,37 zł. Dzięki tym darowiznom możliwa jest w Dziele wszechstronna pomoc osobom bez domu.

Pamiętaj o Dziele Pomocy św. Ojca Pio, składając zeznanie podatkowe i razem z nami odmień historię osób bez domu.

 

Aktualności

Zostań naszym wolontariuszem!

Razem z nami możesz zaangażować się i „dać siebie" osobom, które kroczą na drodze powrotu do domu. Dołącz do wolontariuszy Dzieła Pomocy i wspieraj osoby bezdomne.

Czytaj więcej »