MIŁOŚĆ daje radość i siłę. I ma tę wspaniałą właściwość, że wcale jej nie ubywa, gdy obdarowuje się nią innych. A wręcz przeciwnie! Wiedzą o tym narzeczeni, którzy coraz częściej swoją miłością pragną podzielić się z ubogimi...

Jak? To proste. Już wiele Dzielnych Par poprosiło w zaproszeniach swoich gości weselnych, by ci zamiast kwiatów ofiarowali datek na rzecz Dzieła Pomocy św. Ojca Pio. Bo kwiaty, choć piękne, tylko przez krótki czas cieszą oczy. Ofiara na pomoc osobom bezdomnym może natomiast przynieść przepiękne owoce i pomóc odnaleźć drogę do domu tym, o których mało kto pamięta…


Zapraszamy narzeczonych, którzy podobnie jak Basia i Mateusz, Hania i Marcin czy Justyna i Rafał chcą podzielić się swoją miłością z osobami bez domu. Zorganizowanie zbiórki jest bardzo proste.

Wystarczy skontaktować się z nami:
* dzwoniąc pod numer: +48 12 433 51 60
* pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

A oto jedna z naszych Dzielnych Par:

 

 

Aktualności

Zostań naszym wolontariuszem!

Razem z nami możesz zaangażować się i „dać siebie" osobom, które kroczą na drodze powrotu do domu. Dołącz do wolontariuszy Dzieła Pomocy i wspieraj osoby bezdomne.

Czytaj więcej »