…czyli Twoje okno pod Wawelem dla osób bez domu! Nie zwlekaj! Już dziś podaruj Piękno Pięknym i zostań patronem jednego z ukwieconych okien Centrum Dzieła Pomocy św. Ojca Pio.

Odwiedzających budynki Dzieła zadziwia ich funkcjonalność, nowoczesność i staranność wykonania. Wszyscy też zgodnie dodają: „Tu jest naprawdę ładnie”. I właśnie tak ma być! Staramy się robić wszystko, aby osoby bez domu, które często, z powodu trudnych doświadczeń, utraciły wiarę w swoją ludzką godność, poczuły, że wiele dla nas znaczą. Estetyką tego miejsca chcemy mówić: „Jesteś ważny, a to miejsce jest piękne dla Ciebie!”

Na letnie miesiące chcemy uczynić je jeszcze ładniejszym i obsadzić kwiatami pelargonii 40 parapetów na II i III piętrze Centrum przy ul. Smoleńsk 4.

Pomóż nam okazać Podopiecznym Dzieła, jak wiele dla nas znaczą. Zostań patronem ukwieconego parapetu. W tym celu wystarczy:

Koszt doniczki, sadzonek, ziemi, nawozu i „płotka” to ok. 40 zł. Radość z podarowanego piękna – bezcenna.

Nie zwlekaj, zostań patronem już dziś, a my przyślemy Ci pamiątkową fotografię i zaopiekujemy się kwiatami do końca sezonu.

Aktualności

Zostań naszym wolontariuszem!

Razem z nami możesz zaangażować się i „dać siebie" osobom, które kroczą na drodze powrotu do domu. Dołącz do wolontariuszy Dzieła Pomocy i wspieraj osoby bezdomne.

Czytaj więcej »